JL-235CZ Zigbee Son Cihaz fotokontrolü, ortam doğal aydınlatma seviyelerine ve/veya uzaktan sistem komutlarına göre sokak aydınlatması, bahçe aydınlatması, geçit aydınlatması ve giriş aydınlatmasının otomatik kontrolü için tasarlanmıştır.
Bu ürün, uzaktan izleme ve kontrol için akıllı IoT yönetim sistemleriyle entegrasyon sağlayan bir Zigbee iletişim modülü içerir.
| Model No. | JL-235CZ |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 120~277VAC |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Nominal Frekans | 50/60Hz |
| Kablosuz İletişim | Zigbee |
| Spektral Toplama Aralığı | 350~1100nm; Tepe dalga boyu 590nm |
| Nominal Yük | 1000W Tungsten; 1000VA Balast; 8A@120V 5A@208-277 e-Balast |
| Çalışma Seviyeleri | Açılma 150Lx / müşteri isteğine göre |
| Güç Tüketimi | 2.4W Maks. |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~70℃ |
| Çalışma Nemi | 96% |
| Arıza Modu | Açık Kalma |
| Gövde Malzemesi | PC+PC |
| Yüksek Koruma | Çift Gövde |
| Aşırı Gerilim Koruma Seviyesi | 6KV/3KA |
| IP Seviyesi | Varsayılan IP66 |
| Fabrika Ayarları | Uzaktan kontrol + Adaptif mod |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin