| Model numarası. | JL-245CG |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 120 ~ 277VAC |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Karanlıklandırma çıkışı | 0~10VDC |
| Kablosuz İletişim (yukarı) | LTE-Cat1 |
| Kablosuz İletişim (aşağı) | LTE-Cat1 |
| Spektral Alım Aralığı | 350 ~ 1100nm; En yüksek dalga boyu 590nm |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 1000W Tungsten, 1000VA Balast, 8A@120VAC/5A@208-277VAC e-balast |
| Çalışma seviyeleri | Müşterinin talebi üzerine açma <100Lx, kapatma>150Lx |
| Güç tüketimi | 1.2W statik, 2.4W dinamik |
| Çevre sıcaklığı | -40°C~70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Başarısızlık Modu | Başarısızlık |
| Kabuk malzemesi | PC |
| Aşınma koruma seviyesi | 6KV/3KA diferansiyel modu |
| IP seviyesi | Öntanımlı IP66 |
| Fabrika Ayarları | Uzaktan kumanda + Adaptatif mod |
| Sertifikalar | |
| Kriter | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin