JL-245CN fotokontrol, yollar, sergiler, okullar, alışveriş merkezleri, süpermarketler, fabrikalar,ve parklarBu ürün, akıllı IoT sistemleri aracılığıyla uzaktan yönetim için entegre NB-IoT iletişim modülüne sahiptir.
| Model numarası. | JL-245CN |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 120 ~ 277VAC |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Karanlıklandırma çıkışı | 0~10VDC |
| Kablosuz İletişim | NB-IoT |
| Spektral Alım Aralığı | 350 ~ 1100nm; En yüksek dalga boyu 590nm |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 1000W Tungsten, 1000VA Balast, 8A@120VAC/5A@208-277VAC e-balast |
| Çalışma seviyeleri | Müşterinin isteği doğrultusunda >100Lx, >150Lx |
| Güç tüketimi | 1.2W statik, 2.4W dinamik |
| Çevre sıcaklığı | -40°C~70°C |
| Nitelikli Nemlilik | % 96 |
| Başarısızlık Modu | Başarısızlık |
| Kabuk malzemesi | PC |
| Aşırı koruma seviyesi | 6KV/3KA diferansiyel modu |
| IP seviyesi | Öntanımlı IP66 |
| Fabrika Ayarları | Uzaktan kumanda + Adaptatif mod |
| Sertifikalar | |
| Uygunluk Standartları | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
A: NB-IoT kablosuz iletişime dayalı akıllı bir karartma foto kontrolüdür, yollar, sergiler, okullar ve alışveriş merkezleri için tasarlanmıştır.Gerçek zamanlı arıza uyarısı ve uzaktan aydınlatma yönetimi desteği.
A: NB-IoT geniş kapsam, düşük güç tüketimi, güçlü nüfuz ve istikrarlı bağlantı sağlar, bu da büyük ölçekli ve uzun mesafeli aydınlatma kontrolü için idealdir.
A: Lamba durumunu gerçek zamanlı olarak izler, lamba yanması, anormal voltaj veya iletişim arızası gibi hataları otomatik olarak tespit eder ve yönetim platformuna anında uyarılar gönderir.
A: Yol aydınlatmasında, okul kampüsünde, alışveriş merkezlerinde, sergi salonlarında ve şehir genelinde yaygın olarak kullanılır.
A: Karanlıklandırma fonksiyonu, çevresel ışığa veya programa göre parlaklığı ayarlar, enerji tüketimini büyük ölçüde azaltır, lamba ömrünü uzatır ve akıllı enerji tasarrufu yönetimini gerçekleştirir.
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin