Ο φωτοελέγχος της συσκευής Zigbee-End JL-235CZ έχει σχεδιαστεί για τον αυτόματο έλεγχο του φωτισμού δρόμου, του φωτισμού κήπου, του φωτισμού διαδρόμου,και φωτισμός των θυρών με βάση τα επίπεδα φυσικού φωτισμού του περιβάλλοντος και/ή τις εντολές τηλεχειρισμένου συστήματος.
Το προϊόν αυτό διαθέτει μια μονάδα επικοινωνίας Zigbee που επιτρέπει την ενσωμάτωση με έξυπνα συστήματα διαχείρισης IoT για απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχο.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-235CZ |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Εφαρμόσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Ασύρματη επικοινωνία | Ζίγκμπι |
| Πεδίο αποκτήσεως φάσματος | 350~1100nm, μέγιστο μήκος κύματος 590nm |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Βόλφραμ; 1000VA Βαλστού; 8A@120V 5A@208-277 e-Βαλστού |
| Επίπεδα λειτουργίας | Ενεργοποίηση < 100Lx, απενεργοποίηση > 150Lx / ανά αίτηση πελάτη |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2.4W Μαξ. |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~70°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 96%. |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Υλικό κελύφους | PC+PC |
| Υψηλή Προστασία | Διπλό κέλυφος |
| Επίπεδο προστασίας από υπερτάσεις | 6KV/3KA |
| Επίπεδο IP | Προεπιλεγμένο IP66 |
| Ρυθμίσεις εργοστασίου | Απομακρυσμένο χειρισμό + Προσαρμοστική λειτουργία |
| Πιστοποιητικά |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ