JL-265CC, gerçek zamanlı olarak uzaktan kontrol edilebilen, yapılandırılabilen ve izlenebilen 4G (LTE Cat.1) iletişim moduna dayalı olarak geliştirilen NEMA tek ışık denetleyici.Koruma seviyesi IP66'ya ulaşırYollar, parklar, kampüsler, alışveriş merkezleri, süpermarketler, fabrikalar, parklar ve diğer aydınlatma sahneleri için uygundur.
| Model numarası. | JL-265CC |
|---|---|
| Güç kaynağı | Rated: 100~277VAC; 50/60Hz Sınırlı: 85 ~ 305VAC; 47/63Hz |
| Karanlıklandırma çıkışı | 0-10V ve DALI 2.0 |
| Kablosuz İletişim | 4G (LTE Cat.1) bantları: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 |
| Yük | ≤ 9A |
| Güç tüketimi | 1.2W statik, 2.4W dinamik |
| Çevre sıcaklığı | -35~85°C. |
| Çalışma Nemliği | % 5 RH ~ % 99 RH |
| Aşırı koruma seviyesi | 6KV/3KA diferansiyel modu |
| IP seviyesi | IP66 |
| Standartlara Uygunluk | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
It is an intelligent lighting control module supporting LTE Cat.1 communication, compatible with both 0-10V and DALI dimming protocols, used in roads, parks,kampüsler ve alışveriş merkezleri gerçek zamanlı hata uyarısı ile.
Bu, cihazın hem 0-10V analog karartma hem de DALI dijital karartma aydınlatma armatürlerine otomatik olarak adapte olabileceği anlamına gelir.
LTE Cat.1 istikrarlı geniş alanlı hücresel bağlantı, düşük gecikme, uygun maliyet ve geniş kapsama sağlar, büyük ölçekli aydınlatma sistemleri için güvenilir uzaktan kontrol ve veri aktarımını destekler.
Bu gerçek zamanlı olarak lamba durumunu izler, lamba başarısızlığı, kısa devre, dimming anormalliği veya iletişim hatası gibi hataları tespit eder,and immediately sends alarm information to the cloud management platform (ve hemen alarm bilgisini bulut yönetim platformuna gönderir).
Yol aydınlatması, park aydınlatması, kampüs aydınlatması, alışveriş merkezi aydınlatması ve diğer büyük ölçekli kamu ve ticari akıllı aydınlatma projelerinde yaygın olarak kullanılır.
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin