Bu fotokontrol, yollar, sergiler, okullar, alışveriş merkezleri, süpermarketler, fabrikalar, parklar ve daha fazlası gibi bağımsız kontrol uygulamalarına veya sistem kontrol uygulamalarına uygulanabilir.
Bu ürün, Zigbee grubunun akıllı bir IoT yönetim sistemi ile uzaktan yönetilmesini sağlamak için bir Zigbee iletişim modülü ve bir LTE iletişim modülü içerir.
| Model numarası. | JL-246CG |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 120 ~ 277VAC |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Karanlıklandırma çıkışı | 0~10VDC |
| Kablosuz İletişim ((up)) | LTE-Cat1 |
| Kablosuz İletişim (alt) | Zigbee |
| Spektral Alım Aralığı | 350 ~ 1100nm; En yüksek dalga boyu 590nm |
| İsimlendirilmiş Yükleme | 1000W Tungsten,1000VA Balast,8A@120VAC/5A@208-277VAC e-balast |
| Çalışma seviyeleri | Müşterinin talebi üzerine açma <100Lx, kapatma>150Lx |
| Güç tüketimi | 1.2W statik, 10W dinamik |
| Çevre sıcaklığı | -40°C~70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Başarısızlık Modu | Başarısızlık |
| Kabuk malzemesi | PC+PC |
| Yüksek koruma | Çift Kabuklu |
| Aşınma koruma seviyesi | 6KV/3KA diferansiyel modu |
| IP seviyesi | Öntanımlı IP66 |
| Fabrika Ayarları | Uzaktan kumanda + Adaptatif mod |
| FCC | ● |
| Sertifikalar | |
| Kriter | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3, IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin