Fotokontrol JL-235CZ Zigbee-Urządzenie Końcowe jest przeznaczony do automatycznego sterowania oświetleniem ulicznym, ogrodowym, przejściowym i wejściowym w oparciu o poziom światła otoczenia i/lub zdalne polecenia systemu.
Produkt ten posiada moduł komunikacji Zigbee, który umożliwia integrację z inteligentnymi systemami zarządzania IoT w celu zdalnego monitorowania i sterowania.
| Nr modelu. | JL-235CZ |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 120~277VAC |
| Dopuszczalny zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Zigbee |
| Zakres akwizycji widmowej | 350~1100nm; Długość fali szczytowej 590nm |
| Obciążenie znamionowe | 1000W żarowe; 1000VA balast; 8A@120V 5A@208-277 e-balast |
| Poziomy działania | Włączenie 150Lx / na życzenie klienta |
| Pobór mocy | 2.4W Max. |
| Temperatura pracy | -40°C~70°C |
| Wilgotność pracy | 96% |
| Tryb awarii | Fail-On |
| Materiał obudowy | PC+PC |
| Wysoka ochrona | Podwójna obudowa |
| Poziom ochrony przeciwprzepięciowej | 6KV/3KA |
| Poziom IP | Domyślnie IP66 |
| Ustawienia fabryczne | Sterowanie zdalne + tryb adaptacyjny |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI