Ürün Özeti
JL-252 karartma fotokontrolü, ortam doğal aydınlatma seviyelerine göre karartılabilir LED sokak aydınlatmasını (DALI) otomatik olarak kontrol etmek üzere tasarlanmıştır. Bu gelişmiş ürün, hassas ışık tespiti için IR filtreli bir fototransistörlü mikroişlemci devreleri içerir.
Ağır hizmet tipi bir aşırı gerilim koruyucusu (MOV), lambayı ani akım ve yıldırım darbelerinden korur. Dahili 10 saniyelik zaman gecikmesi, gece saatlerinde spot ışıkları veya yıldırımdan kaynaklanan aşırı çalışmayı önler.
10.000'den fazla çevrim için derecelendirilmiş bir röle ile bu ürün sürekli güvenilirlik sunar. İsteğe bağlı sandviç kapak ile kullanıldığında, uzatılmış operasyonel ömür sunar. Twist lock terminalleri ANSI C136.41 gereksinimlerini karşılar ve ANSI/UL773 standartları kapsamında UL listelidir.
| Model No. | JL-252 |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 120~277VAC |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Karartma Çıkışı | DALI |
| Spektral Toplama Aralığı | 350~1100nm; Tepe dalga boyu 590nm |
| Anma Yükü | 1000W Tungsten, 1800VA Balast, 8A e-Balast @120VAC/ 5A e-Balast @208-277VAC |
| Çalışma Seviyeleri | |
| Tipik Zaman Gecikmesi | 5s |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70 °C |
| İlgili Nem | 96% |
| Arıza Modu | Arızada Açık |
| Gövde malzemesi | PC+PC |
| Yüksek koruma | Çift Kabuk |
| Yıldırım Koruması | 4KV/2KA |
| Aşırı gerilim koruması | MYL1-40K511 |
| IP seviyesi | IP67 |
| Fabrika Ayarları | Aydınlatma/Gecikmeli/Azaltma Süresi Özelleştirilebilir |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin