| Model No. | JL-251C |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 120~277VAC |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 105~305VAC |
| Nominal Frekans | 50/60Hz |
| Karartma Çıkışı | DALI |
| Spektral Toplama Aralığı | 350~1100nm; Tepe dalga boyu 590nm |
| Nominal Yük | 1000W Tungsten, 1800VA Balast, 8A e-Balast @120VAC/ 5A e-Balast @208-277VAC |
| Çalışma Seviyeleri | |
| Tipik Zaman Gecikmesi | 5s |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70 °C |
| İlgili Nem | 96% |
| Arıza Modu | Arıza-Açık |
| Gövde malzemesi | PC+PC |
| Yüksek koruma | Çift Kabuk |
| Yıldırım Koruması | 4KV/2KA |
| Aşırı Gerilim Koruması | MYL1-40K511 |
| IP seviyesi | IP67 |
| Fabrika Ayarları | Aydınlatma/Gecikmeli Özelleştirilebilir |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin