Το JL-245CC είναι ένας μονάχος ελέγχου φωτός της NEMA που αναπτύχθηκε με βάση την τεχνολογία επικοινωνίας 4G (LTE Cat.1), επιτρέποντας τηλεχειρισμό, διαμόρφωση σε πραγματικό χρόνο και παρακολούθηση.Με το συμπαγές του μέγεθος και την προστασία IP66, αυτός ο ελεγκτής είναι ιδανικός για διάφορες εφαρμογές φωτισμού, συμπεριλαμβανομένων των δρόμων, των πάρκων, των πανεπιστημιούπολων, των εμπορικών κέντρων, των σούπερ μάρκετ και των βιομηχανικών εγκαταστάσεων.
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Καθορισμός: 100~277VAC, 50/60Hz Περιορισμένο: 85 ~ 305VAC; 47 ~ 63Hz |
|---|---|
| Αποτύπωση θολού | 0-10VDC |
| Ασύρματη επικοινωνία | 4G (LTE κατηγορία 1) ζώνες: Δελτίο Τύπου: Δελτίο Τύπου Δελτίο ΕΚΑΧ: Δελτίο ΕΚΑΧ: Δελτίο ΕΚΑΧ. |
| Δυνατότητα φόρτωσης | ≤ 9A |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.2W στατική, 2.4W δυναμική |
| Θέρμανση λειτουργίας | -35°C έως 85°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 5%RH έως 99%RH |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP66 |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | Ειδικότερα, η διατήρηση των υδάτων σε θερμοκρασίες χαμηλότερες από τις 10 °C είναι απαραίτητη για τη βελτίωση της ποιότητας των υδάτων. |
| Μέγεθος | Φ86 × 62,4 mm |
| Βάρος | 210 g |
Αυτή η έξυπνη συσκευή ελέγχου φωτισμού υποστηρίζει ενημερώσεις OTA firmware και διαθέτει επικοινωνία LTE-Cat.1 με ενσωματωμένη τεχνολογία κάρτας SIM.πανεπιστημιουπόλεις, εμπορικά κέντρα, σούπερ μάρκετ και βιομηχανικές εγκαταστάσεις.
Οι ενημερώσεις OTA επιτρέπουν την απομακρυσμένη αναβάθμιση του ασύρματου λογισμικού χωρίς να απαιτείται επιτόπια συντήρηση. Αυτό εξασφαλίζει βέλτιστες επιδόσεις συσκευής, λειτουργικές βελτιώσεις και μακροπρόθεσμη σταθερότητα του συστήματος.
Η ενσωματωμένη eSIM παρέχει ανώτερη σταθερότητα, βελτιωμένη ανθεκτική στο νερό και στην σκόνη απόδοση, εξαλείφει τα προβλήματα χαλαρών επαφών,και απλοποιεί την εγκατάσταση σε απαιτητικά εξωτερικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Το χαρακτηριστικό φορτίου 9A δείχνει ότι η συσκευή μπορεί να οδηγήσει με ασφάλεια φορτία φωτισμού υψηλής ισχύος, υποστηρίζοντας διάφορα φώτα δρόμου, προβολείς,και συστήματα φωτισμού χώρων σε μεγάλης κλίμακας εξωτερικές και εμπορικές εφαρμογές.
Αυτός ο ελεγκτής χρησιμοποιείται κυρίως για έξυπνη διαχείριση φωτισμού σε πάρκα, πανεπιστημιουπόλεις, εμπορικά κέντρα, σούπερ μάρκετ, εργοστάσια, βιομηχανικές ζώνες και άλλους μεγάλους δημόσιους και εμπορικούς χώρους.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ