Σύνοψη του προϊόντος
Ο φωτοελέγχος JL-246CR μπορεί να εφαρμοστεί σε ανεξάρτητη εφαρμογή ελέγχου ή εφαρμογή ελέγχου συστήματος, όπως δρόμοι, εκθέσεις, σχολεία, εμπορικά κέντρα, σούπερ μάρκετ, εργοστάσια, πάρκα και ούτω καθεξής.Αυτό το προϊόν αποτελείται από μια μονάδα επικοινωνίας ZigBee καθώς και μια μονάδα επικοινωνίας RS485 για να επιτρέψει την ZigBee ομάδα του απομακρυσμένη με ένα έξυπνο σύστημα διαχείρισης IoT.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-246CR |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Εφαρμόσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Αποτύπωση θολού | 0~10VDC |
| Ασύρματη επικοινωνία (πάνω) | RS485 |
| Ασύρματη επικοινωνία (κάτω) | Ζίγκμπι |
| Πεδίο αποκτήσεως φάσματος | 350~1100nm, μέγιστο μήκος κύματος 590nm |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Βόλφραμ; 1000VA Βαλστού; 8A@120V 5A@208-277 e-Βαλστού |
| Επίπεδα λειτουργίας | Ενεργοποίηση < 100Lx, Ενεργοποίηση > 150Lx / ανά αίτηση πελάτη |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.2W στατική,3Δυναμική.4W |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~70°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 96%. |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Υλικό κελύφους | PC+PC |
| Υψηλή προστασία | Διπλό κέλυφος |
| Επίπεδο προστασίας από υπερτάσεις | Διαφορετική λειτουργία 6KV/3KA |
| Επίπεδο ΠΕ | Προεπιλεγμένο IP66 |
| Ρυθμίσεις εργοστασίου | Απομακρυσμένο χειρισμό+προσαρμοστική λειτουργία |
| Επικεφαλής | ● |
| Πιστοποιητικά | |
| Κριτήριο | Για την παρακολούθηση των επιδόσεων, πρέπει να λαμβάνονται υπόψη τα ακόλουθα κριτήρια: |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ