| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | LongJoin |
| Αριθμό μοντέλου | JL-245CZ |
Το JL-245CZ Smart IoT Dimming Photocontrol έχει σχεδιαστεί τόσο για ανεξάρτητες όσο και για εφαρμογές ελέγχου συστήματος σε διάφορα περιβάλλοντα, όπως δρόμους, εκθέσεις, σχολεία, εμπορικά κέντρα, σούπερ μάρκετ,εργοστάσιαΑυτό το προηγμένο φωτοελέγχου διαθέτει ένα Zigbee επικοινωνιακή μονάδα για την ενσωμάτωση με έξυπνα συστήματα διαχείρισης IoT.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-245CZ |
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Εφαρμόσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Αποτύπωση θολού | 0~10VDC |
| Ασύρματη επικοινωνία | Ζίγκμπι |
| Πεδίο αποκτήσεως φάσματος | 350~1100nm, μέγιστο μήκος κύματος 590nm |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Βόλφραμ, 1000VA Βαλσμός, 8A@120VAC/5A@208-277VAC ηλεκτρονικός βαλσμός |
| Επίπεδα λειτουργίας | Ενεργοποίηση < 100Lx, απενεργοποίηση > 150Lx / ανά αίτηση πελάτη |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.2W στατική, 2.4W δυναμική |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C~70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Υλικό κελύφους | ΕΠ |
| Υψηλή Προστασία | Διπλό κέλυφος |
| Επίπεδο προστασίας από υπερτάσεις | Διαφορετική λειτουργία 6KV/3KA |
| Επίπεδο IP | Προεπιλεγμένο IP66 |
| Ρυθμίσεις εργοστασίου | Απομακρυσμένο χειρισμό + Προσαρμοστική λειτουργία |
| Πιστοποιητικά | |
| Κριτήριο | Ειδικότερα, η διατήρηση των υδάτων σε θερμοκρασίες χαμηλότερες από τις 10 °C είναι απαραίτητη για τη βελτίωση της ποιότητας των υδάτων. |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ