Το JL-245CN φωτοελέγχου έχει σχεδιαστεί τόσο για ανεξάρτητο έλεγχο και εφαρμογές ελέγχου συστήματος σε διάφορα περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων των δρόμων, εκθέσεων, σχολείων, εμπορικών κέντρων, σούπερ μάρκετ, εργοστασίων,και τα πάρκαΤο προϊόν αυτό διαθέτει ολοκληρωμένη μονάδα επικοινωνίας NB-IoT για απομακρυσμένη διαχείριση μέσω έξυπνων συστημάτων IoT.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-245CN |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Εφαρμόσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Αποτύπωση θολού | 0~10VDC |
| Ασύρματη επικοινωνία | NB-IoT |
| Πεδίο αποκτήσεως φάσματος | 350~1100nm, μέγιστο μήκος κύματος 590nm |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Βόλφραμ, 1000VA Βαλσμός, 8A@120VAC/5A@208-277VAC ηλεκτρονικός βαλσμός |
| Επίπεδα λειτουργίας | Ενεργοποίηση < 100Lx, απενεργοποίηση > 150Lx / ανά αίτηση πελάτη |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.2W στατική, 2.4W δυναμική |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C~70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Υλικό κελύφους | ΕΠ |
| Επίπεδο προστασίας από υπερτάσεις | Διαφορετική λειτουργία 6KV/3KA |
| Επίπεδο IP | Προεπιλεγμένο IP66 |
| Ρυθμίσεις εργοστασίου | Απομακρυσμένο χειρισμό + Προσαρμοστική λειτουργία |
| Πιστοποιητικά | |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | Ειδικότερα, η διατήρηση των υδάτων σε θερμοκρασίες χαμηλότερες από τις 10 °C είναι απαραίτητη για τη βελτίωση της ποιότητας των υδάτων. |
Α: Πρόκειται για ένα έξυπνο φωτοελεγκτικό σύστημα σκούρωσης βασισμένο στην ασύρματη επικοινωνία NB-IoT, σχεδιασμένο για δρόμους, εκθέσεις, σχολεία και εμπορικά κέντρα,υποστήριξη σε πραγματικό χρόνο συναγερμού βλάβης και απομακρυσμένης διαχείρισης του φωτισμού.
Α: Το NB-IoT παρέχει ευρεία κάλυψη, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, ισχυρή διείσδυση και σταθερή σύνδεση, καθιστώντας το ιδανικό για έλεγχο φωτισμού μεγάλης κλίμακας και μεγάλης απόστασης.
Α: Παρακολουθεί την κατάσταση της λάμπας σε πραγματικό χρόνο, ανιχνεύει αυτόματα λάθη όπως εγκατάλειψη της λάμπας, ανώμαλη τάση ή διακοπή επικοινωνίας και στέλνει άμεσες ειδοποιήσεις στην πλατφόρμα διαχείρισης.
Α: Εφαρμόζεται ευρέως στον οδικό φωτισμό, στον φωτισμό σχολικών πανεπιστημιουπόλεις, στον δημόσιο φωτισμό εμπορικών κέντρων, στον φωτισμό εκθεσιακών αίθουσων και στα συστήματα φωτισμού αστικών δημόσιων χώρων.
Α: Η λειτουργία εξασθένισης ρυθμίζει τη φωτεινότητα σύμφωνα με το περιβάλλον ή το πρόγραμμα φωτισμού, μειώνοντας σημαντικά την κατανάλωση ενέργειας, επεκτείνοντας τη διάρκεια ζωής της λάμπας και συνειδητοποιώντας την έξυπνη διαχείριση εξοικονόμησης ενέργειας.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ