Ο JL-265CC είναι ένας μονάχος ελέγχου φωτός της NEMA που αναπτύχθηκε με βάση τη λειτουργία επικοινωνίας 4G (LTE Cat.1), η οποία μπορεί να ελέγχεται εξ αποστάσεως, να ρυθμίζεται και να παρακολουθείται σε πραγματικό χρόνο.Το επίπεδο προστασίας φτάνει το IP66. Κατάλληλο για δρόμους, πάρκα, πανεπιστημιουπόλεις, εμπορικά κέντρα, σούπερ μάρκετ, εργοστάσια, πάρκα και άλλες σκηνές φωτισμού.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-265CC |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Καθορισμός: 100~277VAC, 50/60Hz Περιορισμένο: 85~305VAC, 47/63Hz |
| Αποτύπωση θολού | 0-10V και DALI 2.0 |
| Ασύρματη επικοινωνία | 4G (LTE Cat.1) ζώνες: LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 Δελτίο ΕΚΑΧ: Δελτίο ΕΚΑΧ: Δελτίο ΕΚΑΧ. |
| Φορτίο | ≤ 9A |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.2W στατική, 2.4W δυναμική |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -35~85°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 5%RH~99%RH |
| Επίπεδο προστασίας από υπερτάσεις | Διαφορετική λειτουργία 6KV/3KA |
| Επίπεδο IP | Διάκριση IP66 |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα | Ειδικότερα, η διατήρηση των υδάτων σε θερμοκρασίες χαμηλότερες από τις 10 °C είναι απαραίτητη για τη βελτίωση της ποιότητας των υδάτων. |
Είναι μια ευφυής μονάδα ελέγχου φωτισμού που υποστηρίζει την επικοινωνία LTE Cat.1, συμβατή με τα πρωτόκολλα 0-10V και DALI, που χρησιμοποιείται σε δρόμους, πάρκα,πανεπιστημιουπόλεις και εμπορικά κέντρα με συναγερμό βλάβης σε πραγματικό χρόνο.
Αυτό σημαίνει ότι η συσκευή μπορεί να προσαρμοστεί αυτόματα τόσο σε αναλογικές συσκευές φωτισμού 0-10V όσο και σε ψηφιακές συσκευές φωτισμού DALI, καθιστώντας την εξαιρετικά συμβατή με διάφορους τύπους οδηγών LED και φωτιστικών.
Η LTE Cat.1 παρέχει σταθερή κυτταρική σύνδεση ευρείας περιοχής, χαμηλή καθυστέρηση, κατάλληλο κόστος και ευρεία κάλυψη, υποστηρίζοντας αξιόπιστο τηλεχειρισμό και μετάδοση δεδομένων για συστήματα φωτισμού μεγάλης κλίμακας.
Παρακολουθεί την κατάσταση του λαμπτήρα σε πραγματικό χρόνο, ανιχνεύει σφάλματα όπως βλάβη του λαμπτήρα, βραχυκύκλωμα, ανωμαλία σκούρωσης ή σφάλμα επικοινωνίας,και αμέσως στέλνει πληροφορίες συναγερμού στην πλατφόρμα διαχείρισης cloud.
Χρησιμοποιείται ευρέως για τον φωτισμό δρόμων, τον φωτισμό πάρκων, τον φωτισμό πανεπιστημιούπολων, τον φωτισμό εμπορικών κέντρων και άλλα μεγάλα δημόσια και εμπορικά έργα ευφυούς φωτισμού.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ