Αυτό το φωτοελέγχος Zigbee-Master είναι σχεδιασμένο για την αυτοματοποιημένη διαχείριση του φωτισμού δρόμου, του φωτισμού κήπου, του φωτισμού διαδρόμου,και φωτισμός των θυρών με βάση τα επίπεδα φυσικού φωτισμού του περιβάλλοντος και/ή τις εντολές τηλεχειρισμένου συστήματος.
Το προϊόν ενσωματώνει μια μονάδα επικοινωνίας Zigbee για ενσωμάτωση με έξυπνα συστήματα διαχείρισης IoT, επιτρέποντας δυνατότητες τηλεχειρισμού και παρακολούθησης.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-236CG |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Εφαρμόσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Ασύρματη επικοινωνία (πάνω) | LTE-Cat1 |
| Ασύρματη επικοινωνία (κάτω) | Ζίγκμπι |
| Πεδίο αποκτήσεως φάσματος | 350~1100nm, μέγιστο μήκος κύματος 590nm |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Βόλφραμ; 1000VA Βαλστού; 8A@120V 5A@208-277 e-Βαλστού |
| Επίπεδα λειτουργίας | Ενεργοποίηση < 100Lx, απενεργοποίηση> 150Lx / ανά αίτηση πελάτη |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2.4W Μαξ. |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~70°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 96%. |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Υλικό κελύφους | PC+PC |
| Υψηλή προστασία | Διπλό κέλυφος |
| Επίπεδο προστασίας από υπερτάσεις | 6KV/3KA |
| Επίπεδο ΠΕ | Προεπιλεγμένο IP66 |
| Ρυθμίσεις εργοστασίου | Απομακρυσμένο χειρισμό+προσαρμοστική λειτουργία |
| Πιστοποιητικά |
Α: Πρόκειται για ένα φωτοελέγχιο Zigbee master 3-pin με λειτουργία τηλεχειρισμού, που χρησιμοποιείται για την αυτόματη διαχείριση του φωτισμού δρόμου, κήπου, διαδρόμου και θυρών, και υποστηρίζει συναγερμό σφάλματος σε πραγματικό χρόνο.
Α: Το 3P αναφέρεται στη δομή 3-pin, η οποία παρέχει σταθερή καλωδίωση και εγκατάσταση, καθιστώντας το συμβατό με τις τυπικές πρίζες λαμπτήρων και εύκολο να αντικατασταθούν άμεσα τα παραδοσιακά φωτοελέγχου.
Ως Zigbee master, λειτουργεί ως συντονιστής δικτύου για να δημιουργήσει ένα ασύρματο τοπικό δίκτυο, να συνδέσει πολλαπλές συσκευές,και να συνειδητοποιήσει κεντρικό έλεγχο και ανάρτηση δεδομένων για ολόκληρο το σύστημα φωτισμού.
Α: Παρακολουθεί την κατάσταση λειτουργίας της λάμπας σε πραγματικό χρόνο, ανιχνεύει λάθη όπως βλάβη της λάμπας, ανώμαλη τάση ή διακοπή επικοινωνίας και στέλνει αμέσως πληροφορίες συναγερμού στην πλατφόρμα διαχείρισης.
Α: Χρησιμοποιείται ευρέως στον φωτισμό δρόμου, στον φωτισμό κήπου, στον φωτισμό διαδρόμου, στον φωτισμό των θυρών και στον δημόσιο φωτισμό των κατοικιών με απαιτήσεις ευφυούς δικτύωσης Zigbee.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ