Αυτός ο φωτοελέγχος μπορεί να εφαρμοστεί σε ανεξάρτητες εφαρμογές ελέγχου ή εφαρμογές ελέγχου συστήματος, όπως δρόμοι, εκθέσεις, σχολεία, εμπορικά κέντρα, σούπερ μάρκετ, εργοστάσια, πάρκα και άλλα.
Το προϊόν αυτό περιλαμβάνει μια ενότητα επικοινωνίας Zigbee καθώς και μια ενότητα επικοινωνίας LTE για να επιτρέψει την απομακρυσμένη διαχείριση του ομίλου Zigbee με ένα έξυπνο σύστημα διαχείρισης IoT.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-246CG |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 120 ~ 277VAC |
| Εφαρμόσιμο εύρος τάσης | 105~305VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Αποτύπωση θολού | 0~10VDC |
| Ασύρματη Επικοινωνία | LTE-Cat1 |
| Ασύρματη Επικοινωνία (εκκενώθηκε) | Ζίγκμπι |
| Πεδίο αποκτήσεως φάσματος | 350~1100nm, μέγιστο μήκος κύματος 590nm |
| Ονομαστική φόρτιση | 1000W Τουλφστάνιο,1000VA Βαλλασμός,8A@120VAC/5A@208-277VAC ηλεκτρονικός βαλλασμός |
| Επίπεδα λειτουργίας | Ενεργοποίηση < 100Lx, Ενεργοποίηση > 150Lx / ανά αίτηση πελάτη |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1.2W στατική, 10W δυναμική |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C~70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Τρόπος αποτυχίας | Αποτυχία |
| Υλικό κελύφους | PC+PC |
| Υψηλή προστασία | Διπλό κέλυφος |
| Επίπεδο προστασίας από υπερτάσεις | Διαφορετική λειτουργία 6KV/3KA |
| Επίπεδο ΠΕ | Προεπιλεγμένο IP66 |
| Ρυθμίσεις εργοστασίου | Απομακρυσμένο χειρισμό+προσαρμοστική λειτουργία |
| Επικεφαλής | ● |
| Πιστοποιητικά | |
| Κριτήριο | Ειδικότερα, οι εν λόγω προδιαγραφές πρέπει να εφαρμόζονται σε όλα τα είδη που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων, συμπεριλαμβανομένων των οχημάτων με κινητήρα. |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ