Podsumowanie produktu
JL-246CR fotocontrol może być stosowany do niezależnych aplikacji sterowania lub aplikacji sterowania systemem, takich jak drogi, wystawy, szkoły, centra handlowe, supermarkety, fabryki, parki itp.Produkt ten składa się z modułu komunikacji ZigBee oraz modułu komunikacji RS485, aby umożliwić zdalną obsługę grupy ZigBee za pomocą inteligentnego systemu zarządzania IoT.
| Model nr. | JL-246CR |
|---|---|
| Napęd nominalny | 120 ~ 277VAC |
| Zastosowany zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Wyjście przyciemniające | 0~10VDC |
| Komunikacja bezprzewodowa (na górę) | RS485 |
| Komunikacja bezprzewodowa (na dole) | Zigbee |
| Zakres nabywania widma | 350~1100nm; długość fali szczytowej 590nm |
| Nominalne obciążenie | 1000W wolframu; 1000VA balastu; 8A@120V 5A@208-277 e-balastu |
| Poziomy operacyjne | Włączenie < 100Lx, Wyłączenie> 150Lx / na żądanie klienta |
| Zużycie energii | 1.2W statyczny,3.4W dynamiczny |
| Temperatura pracy | -40°C~70°C |
| Wilgotność operacyjna | 96% |
| Tryb awarii | Wykluczenie |
| Materiał ze skorupy | PC+PC |
| Wysoka ochrona | Podwójna skorupka |
| Poziom ochrony przed napięciem | Tryb różnicowy 6KV/3KA |
| Poziom IP | Domyślna wartość IP66 |
| Ustawienia fabryczne | Zdalne sterowanie+tryb adaptacyjny |
| FCC | ● |
| Certyfikaty | |
| Kryterium | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI