Ürün Özeti
Tüm JL-240TL serisi fotokontrol prizleri, ANSI C136.10 prizine sahip ve döndürülebilir kilitlemeli bir fotokontrol takılacak şekilde tasarlanmış lambalar için üretilmiştir. Bu seri, priz aracılığıyla LED lamba çoklu kontrolüne olanak tanıyan yeni yayınlanan ANSI C136.41 standardına uygundur.
Bu seri, ANSI C136.41 uyumlu yaylı kontaklara sahip fotokontroller için üst yüzeyde 2 veya 4 altın kaplama düşük voltaj pedi sunar ve sinyal bağlantısı için arka tarafta 2 veya 4 kablo ucu sağlar.
Bu seri ayrıca döndürülebilir uygulamalar için ANSI C136.10 gereksinimlerine uymak üzere 360° dönüş sınırlamasına sahiptir.
| Model No. | JL-240TL |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 0~480VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Yük Derecesi | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, Maksimum 250 mA |
| Kablo | 16AWG, 14AWG minimum 6" |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlgili Nem | 96% |
| Dış Mekan Kablo Bağlantısı | ● |
| Sertifikalar | ANSI C136.41-2013 |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin