Tüm JL-200X fotokontrol kapları, güç yönetimi için bir bükme kilitli fotokontrolü kabul etmek için tasarlanmış fenerler için tasarlanmıştır.
| Model numarası. | JL-200X |
| Güç Volt aralığı | 0~480VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Load Rating | 15 A |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Kurşun Uzunluğu | 6" dakikası |
| Kurşun | AWG#12/14/16 AWG#18 ((non-UL) |
| Kablo hattı (IP65) | - |
| Sertifikalar | ANSI C136.10-2010 (yalnızca RS tipi) |
Özellikle otoyol ve hızlı yol aydınlatma sistemleri için tasarlanmış profesyonel bir fotokontrol kapıdır ve fotokontrol cihazları için istikrarlı bir bağlantı sağlar.
Standart NEMA 3P arayüzünü kullanır, bu da yüksek evrenselliğe ve ana akım fotokontrol denetleyicileri ile iyi uyumluluğa sahiptir.
Dönüşme kilidi tasarımı, güçlü bir bağlantı, titreşim karşıtı ve gevşeme karşıtı sağlar, bu da otoyol titreşimleri ve kötü hava koşulları altında uzun süreli çalışmaya çok uygundur.
Yüksek kararlılığa, güçlü hava durumuna dayanıklılığa ve güvenilir su geçirmez performansa sahiptir ve hızlı yol aydınlatmasının uzun süreli kesintisiz çalışma gereksinimlerini karşılar.
Genellikle otoyol aydınlatması, hızlı yol aydınlatması, tünel aydınlatması ve diğer yüksek güvenilirlik gerektiren yol aydınlatma projelerinde kullanılır.
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin