Podsumowanie produktu
Wszystkie zbiorniki fotokontroli serii JL-240TL są przeznaczone do latarni przeznaczonych do posiadania zbiornika ANSI C136.10 do dopasowania do fotokontroli z blokadą skrętową.Niniejsza seria jest zgodna z nowo opublikowanym standardem ANSI C136.41 w celu umożliwienia wielokrotnego sterowania lampą LED przez zbiorniko.
Ta seria oferuje 2 lub 4 złote podkładki niskiego napięcia na górnej powierzchni do dopasowania fotokontroli z ANSI C136.41 zgodne z kontaktami sprężynowymi,i zapewnia 2 lub 4 przewody okablowania na tylnej stronie do połączenia sygnału.
Poziom obrotowy w tej serii jest również ograniczony o 360°, aby spełnić wymagania ANSI C136.10 dla zastosowań obracających się.
| Model nr. | JL-240TL |
| Zastosowany zakres Voltów | 0~480VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Poziom obciążenia | 15A |
| Kontrola sygnału | 0-30 VDC, 250 mA Max |
| Ołów | 16AWG, 14AWG 6" min. |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Kabel podłączający do przestrzeni | ● |
| Certyfikaty | ANSI C136.41-2013 |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI