Tüm JL-240SXB fotokontrol prizleri, büküm-kilit fotokontrollerini takmak için ANSI C136.10 prizi gerektiren lambalar için tasarlanmıştır. Bu ürün, yeni yayınlanan ANSI C136.41 standardına uygundur ve priz aracılığıyla LED lambaların çoklu kontrolünü sağlar.
Bu seri, ANSI C136.41 uyumlu yaylı kontaklara sahip fotokontrolleri takmak için üst yüzeyde 2 adet altın kaplama düşük voltaj pedi içerir ve sinyal bağlantısı için arkada 2 adet kablo ucu bulunur.
Bu ürün, lambanın iç alanını hiç kaplamayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu da sınırlı iç alan bulunan uygulamalar için idealdir.
| Model No. | JL-240SXB |
|---|---|
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 0~480VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Yük Derecesi | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, Maksimum 250 mA |
| Kablo | 16AWG/14AWG minimum 6" |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| Bağıl Nem | 96% |
| Dış Mekan Kablolama Kablosu | ● |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin