Σύνοψη του προϊόντος
Όλα τα δοχεία φωτοελέγχου της σειράς JL-240TL είναι σχεδιασμένα για φανούς που προορίζονται να διαθέτουν δοχείο ANSI C136.10 για να ταιριάζουν σε φωτοελέγχου στροφής.Η σειρά αυτή συμμορφώνεται με την πρόσφατα δημοσιευμένη ANSI C136.41 για να επιτρέπεται ο πολλαπλός έλεγχος της λάμπας LED μέσω του δοχείου.
Η σειρά αυτή προσφέρει 2 ή 4 επιχρυσωμένα πακέτα χαμηλής τάσης στην επάνω επιφάνεια για να προσαρμόσετε φωτοελέγχους με επαφές ελαστικών σύμφωνα με το ANSI C136.41,και παρέχει 2 ή 4 καλώδια καλωδίωσης στην πίσω πλευρά για σύνδεση σήματος.
Η σειρά αυτή διαθέτει επίσης περιστροφή 360° που περιορίζει τη συμμόρφωση με τις απαιτήσεις ANSI C136.10 για περιστροφικές εφαρμογές.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-240TL |
| Εφαρμόσιμο εύρος Volt | 0~480VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Κατηγορία φορτίου | 15Α |
| Έλεγχος σήματος | 0-30 VDC, 250 mA μέγιστο |
| Σημείωση: | 16AWG, 14AWG 6 "min |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Υπηρεσίες ηλεκτρικής ενέργειας | ● |
| Πιστοποιητικά | Αρμόδια για την παρακολούθηση |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ