Tüm JL-240XH serisi fotokontrol prizleri, bir ANSI C136.10 prizine uyacak şekilde tasarlanmış fenerler için tasarlanmıştır. Bu seri, priz aracılığıyla LED lamba çoklu kontrolüne izin vermek için yeni yayınlanan ANSI C136.41 standardına uygundur.
Bu seri, ANSI C136.41 uyumlu yaylı kontaklara sahip fotokontrollerle uyumlu üst yüzeyde 2 veya 4 altın kaplama düşük voltaj pedi sunar ve sinyal bağlantısı için arkada 2 veya 4 kablo ucu sağlar.
| Model No. | JL-240XH |
|---|---|
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 0~480VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Yük Derecesi | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, Maksimum 250 mA |
| Kablo | 16AWG/14AWG minimum 6" |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlgili Nem | 96% |
| Dış Mekan Kablo Tesisatı Kablosu | ● |
| Sertifikalar | ANSI C136.41-2013 |
Dış mekan aydınlatma kontrol sistemlerinde kararlı bağlantı ve dim sinyali iletimi için kullanılan, sabit büküm kilitli yapıya sahip bir dim edilebilir prizdir.
Farklı dim protokollerine ve kablolama gereksinimlerine göre seçilebilen 5 pinli (5P) ve 7 pinli (7P) konfigürasyonlar sunar.
Eğri kontak plakası daha iyi temas kararlılığı, daha güçlü iletkenlik sağlar ve gevşemeye veya kıvılcım çıkarmaya karşı dirençlidir, bu da dış mekanlarda uzun süreli güvenilir çalışma sağlar.
Sabit büküm kilidi, titreşim direnci ve düşme önleme koruması sağlayan sağlam bir bağlantı sağlar, bu da ürünü sokak lambaları ve yol aydınlatmalarında uzun süreli dış mekan kullanımı için uygun hale getirir.
Esas olarak kararlı dim kontrolü gerektiren akıllı sokak lambaları, yol aydınlatması, peyzaj aydınlatması ve endüstriyel dış mekan aydınlatmalarında kullanılır.
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin