Tüm JL-200Z fotokontrol kapları, güç yönetimi için bir bükme kilitli fotokontrolü kabul etmek için tasarlanmış fenerler için tasarlanmıştır.
| Model numarası. | JL-200Z |
|---|---|
| Güç Volt aralığı | 0~480VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Load Rating | 15 A |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Kurşun Uzunluğu | 6" dakikası |
| Kurşun | AWG#12/14 AWG#16/18 ((non-UL)) |
| Kablo hattı (IP65) | İsteğe bağlı |
| Sertifikalar |
0-480V geniş bir voltaj aralığını destekleyen, çeşitli yüksek ve düşük voltajlı dış mekan aydınlatma kontrol sistemleri için uygun bir NEMA 3 pinli prizdir.
Standart NEMA 3P arayüzünü benimsiyor, iyi bir uyumluluğa sahiptir ve piyasadaki çoğu geleneksel fotokontrol cihazına eşleştirebilir.
Bu kap, kullanıcıların proje gereksinimlerine ve çevresel koşullara göre seçim yapmalarını sağlayan iki malzeme seçeneği sunar: PBT malzemesi ve bakelit malzemesi.
PBT, yüksek sertlik, iyi yalıtım ve güçlü hava dayanıklılığı özelliklerine sahiptir. Bakelit yüksek ısı dayanıklılığına, alev gerilemesine ve mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir.İkisi de uzun süre dış mekan kullanımına uygundur..
Temel olarak yol aydınlatması, sokak lambaları, endüstriyel ve madencilik aydınlatması ve farklı gerilim sistemleri ve yüksek istikrar gereksinimleri olan kamu açık aydınlatmasında kullanılır.
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin