| Model No. | JL-250G |
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 0~480VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Yük Derecesi | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, Maksimum 1500 mA |
| Kablo | 16AWG/14AWG minimum 6" |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlgili Nem | 96% |
| Sertifikalar | ANSI C136.41-2013
|
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin