Tüm JL-230 serisi kaplar, ANSI C136.10 bükülme kilitli foto kontrollerini barındıran fenerlere önceden montaj için tasarlanmıştır.JL-230F modeli özellikle tel ipliklerinden suyun girmesini engeller.Bu seride, dönülebilir uygulamalar için ANSI C136.10 gereksinimlerini karşılamak için 360° dönüş sınırlaması bulunur.
| Model numarası. | JL-230 |
|---|---|
| Adlık Voltaj | 480VAC en fazla |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Kurşun | 16AWG, 14AWG 6 inç. |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Load Rating | 15 A |
| Kapak tutma | Nylon |
| Alıcı | Fenol (Bakelit) |
| İletişim | H62 Bakır |
| Paket | Silikon Kauçuk |
| Kablo hattı | ● |
| IP65 | ● |
| Sertifikalar | ANSI C136.10-2010 |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin