| Model No. | JL-230F |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 480VAC Maks |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Kablo | 16AWG, 14AWG 6" min |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| Bağıl Nem | 96% |
| Yük Değeri | 15 A |
| Tutma Kapağı | PBT |
| Soket | PBT |
| Kontak | H62 Pirinç |
| Conta | Silikon Kauçuk |
| Kablo Hattı | - |
| IP65 | ● |
| Sertifikalar |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin