Ürün Özeti
JL-240F serisi fotokontrol prizleri, büküm-kilit fotokontrollerini takmak için ANSI C136.10 prizi gerektiren lambalar için tasarlanmıştır. Bu seri, yeni yayınlanan ANSI C136.41 standardına uygundur ve priz aracılığıyla LED lambaların çoklu kontrolünü sağlar.
Bu seri, ANSI C136.41 uyumlu yaylı kontaklara sahip fotokontrolleri takmak için üst yüzeyde 2 veya 4 altın kaplama düşük voltaj pedi içerir ve sinyal bağlantısı için arka tarafta 2 veya 4 kablo ucu sağlar.
JL-240F, vida deliği O-ringleri ve silikon yapıştırıcı ile dahili/harici sızdırmazlık sayesinde geliştirilmiş su geçirmezlik performansı sunar.
| Model No. | JL-240F |
|---|---|
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 0~480VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Güç Yükü | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, Maksimum 250 mA |
| Kablo | 16AWG, 14AWG minimum 6" |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlgili Nem | 96% |
| Dış Mekan Kablosu | ● |
| Sertifikalar | ANSI C136.41-2013
|
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin