Σύνοψη του προϊόντος
Τα δοχεία φωτοελέγχου της σειράς JL-240F είναι σχεδιασμένα για φανούς που απαιτούν δοχείο ANSI C136.10 για να φιλοξενήσουν φωτοελέγχους twist-lock.Η σειρά αυτή συμμορφώνεται με την πρόσφατα δημοσιευμένη ANSI C136.41 πρότυπο, που επιτρέπει τον πολλαπλό έλεγχο των λαμπτήρων LED μέσω του δοχείου.
Η σειρά αυτή διαθέτει 2 ή 4 επιχρυσωμένα πακέτα χαμηλής τάσης στην άνω επιφάνεια για να φιλοξενήσει φωτοελέγχους με επαφές ελαστικών σύμφωνα με το πρότυπο ANSI C136.41,και παρέχει 2 ή 4 καλώδια καλωδίωσης στην πίσω πλευρά για σύνδεση σήματος.
Το JL-240F προσφέρει βελτιωμένη ανθεκτική στην υδάτωση απόδοση με O-ring και εσωτερική / εξωτερική σφραγίδα με χρήση κόλλας σιλικόνης.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-240F |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο εύρος Volt | 0~480VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Δυναμική φόρτιση | 15Α |
| Έλεγχος σήματος | 0-30 VDC, 250 mA μέγιστο |
| Σημείωση: | 16AWG, 14AWG 6 "min |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Υπηρεσίες ηλεκτρικής ενέργειας | ● |
| Πιστοποιητικά | Αρμόδια για την παρακολούθηση |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ