Podsumowanie Produktu
Seria gniazd fotokontrolerów JL-240F jest przeznaczona do latarni wymagających gniazda zgodnego z ANSI C136.10 do obsługi fotokontrolerów z blokadą obrotową. Seria ta jest zgodna z nowo opublikowaną normą ANSI C136.41, umożliwiając wielokrotne sterowanie lampami LED za pośrednictwem gniazda.
Seria ta posiada 2 lub 4 pozłacane styki niskonapięciowe na górnej powierzchni do obsługi fotokontrolerów ze sprężystymi stykami zgodnymi z ANSI C136.41, oraz zapewnia 2 lub 4 przewody przyłączeniowe z tyłu do połączenia sygnałowego.
JL-240F oferuje zwiększoną wodoodporność dzięki O-ringom na otworach śrubowych oraz wewnętrznemu/zewnętrznemu uszczelnieniu za pomocą kleju silikonowego.
| Numer Modelu | JL-240F |
|---|---|
| Zakres Napięcia Zastosowania | 0~480VAC |
| Częstotliwość Znamionowa | 50/60Hz |
| Obciążenie Mocą | 15A |
| Sterowanie Sygnałem | 0-30 VDC, 250 mA Max |
| Przewód | 16AWG, 14AWG min. 6" |
| Temperatura Otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Wilgotność Względna | 96% |
| Przewód do Okablowania Zewnętrznego | ● |
| Certyfikaty | ANSI C136.41-2013
|
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI