Wszystkie gniazda fotokontrolerów JL-240SXB są przeznaczone do opraw oświetleniowych wymagających gniazda zgodnego z ANSI C136.10 do montażu fotokontrolerów z mocowaniem obrotowym. Produkt ten jest zgodny z nowo opublikowaną normą ANSI C136.41, umożliwiając wielokrotne sterowanie lampami LED za pośrednictwem gniazda.
Seria ta posiada 2 pozłacane styki niskonapięciowe na powierzchni górnej do współpracy z fotokontrolerami ze sprężystymi stykami zgodnymi z ANSI C136.41, oraz 2 przewody przyłączeniowe z tyłu do połączenia sygnałowego.
Produkt ten został specjalnie zaprojektowany tak, aby nie zajmować wewnętrznej przestrzeni oprawy oświetleniowej, co czyni go idealnym do zastosowań z ograniczoną dostępną przestrzenią wewnętrzną.
| Nr modelu | JL-240SXB |
|---|---|
| Zakres napięcia | 0~480VAC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 15A |
| Sterowanie sygnałem | 0-30 VDC, maks. 250 mA |
| Przewód | 16AWG/14AWG min. 6" |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Wilgotność względna | 96% |
| Przewód do okablowania zewnętrznego | ● |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI