Όλες οι υποδοχές φωτοελέγχου JL-240SXB έχουν σχεδιαστεί για φωτιστικά που απαιτούν υποδοχή ANSI C136.10 για να φιλοξενήσουν φωτοελέγχους τύπου twist-lock. Αυτό το προϊόν συμμορφώνεται με το νεοδημοσιευμένο πρότυπο ANSI C136.41, επιτρέποντας τον πολλαπλό έλεγχο λαμπτήρων LED μέσω της υποδοχής.
Αυτή η σειρά διαθέτει 2 επιχρυσωμένα μαξιλαράκια χαμηλής τάσης στην επάνω επιφάνεια για να φιλοξενήσει φωτοελέγχους με ελατηριωτές επαφές που συμμορφώνονται με το ANSI C136.41, και περιλαμβάνει 2 καλώδια σύνδεσης στο πίσω μέρος για σύνδεση σήματος.
Αυτό το προϊόν έχει σχεδιαστεί ειδικά για να μην καταλαμβάνει εσωτερικό χώρο εντός του φωτιστικού, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές με περιορισμένο εσωτερικό χώρο.
| Αριθμός Μοντέλου | JL-240SXB |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Εύρος Τάσης | 0~480VAC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς Φορτίου | 15A |
| Έλεγχος Σήματος | 0-30 VDC, 250 mA Μέγιστο |
| Καλώδιο | 16AWG/14AWG 6" ελάχιστο |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Καλώδιο Εξωτερικής Καλωδίωσης | ● |
| Πιστοποιήσεις |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ