| Model nr. | JL-251C |
|---|---|
| Napęd nominalny | 120 ~ 277VAC |
| Zastosowany zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Wyjście przyciemniające | DALI |
| Zakres nabywania widma | 350~1100nm;Długość fali szczytowa 590nm |
| Nominalne obciążenie | 1000W wolframu, 1800VA balast, 8A e-balast @120VAC/ 5A e-balast @208-277VAC |
| Poziomy operacyjne | Włączenie < 100Lx, Wyłączenie> 100Lx / na żądanie klienta |
| Typowe opóźnienie czasowe | 5s |
| Temperatura otoczenia | -40 °C ~ +70 °C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Tryb awarii | Wykluczenie |
| Materiał ze skorupy | PC+PC |
| Wysoka ochrona | Podwójna skorupka |
| Ochrona przed błyskawicami | 4KV/2KA |
| Ochrona przed napięciem | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Poziom IP | IP67 |
| Ustawienia fabryczne | Oświetlenie/opóźnienie Dostosowalne |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI