Inteligentny fotokontroller ściemniający IoT JL-245CZ jest przeznaczony do zastosowań niezależnych i systemowych w różnych miejscach, w tym na drogach, wystawach, w szkołach, centrach handlowych, supermarketach, fabrykach i parkach. Ten zaawansowany fotokontroller posiada moduł komunikacyjny Zigbee do integracji z inteligentnymi systemami zarządzania IoT.
| Numer modelu. | JL-245CZ |
| Napięcie znamionowe | 120~277VAC |
| Zakres napięcia roboczego | 105~305VAC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Wyjście ściemniania | 0~10VDC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Zigbee |
| Zakres akwizycji widmowej | 350~1100nm; Długość fali szczytowej 590nm |
| Obciążenie znamionowe | 1000W żarowe, 1000VA balast, 8A@120VAC/5A@208-277VAC e-balast |
| Poziomy pracy | Włączenie 150Lx / na życzenie klienta |
| Pobór mocy | 1.2W statyczny, 2.4W dynamiczny |
| Temperatura otoczenia | -40°C~70°C |
| Wilgotność względna | 96% |
| Tryb awaryjny | Włączenie awaryjne |
| Materiał obudowy | PC |
| Wysoka ochrona | Podwójna obudowa |
| Poziom ochrony przeciwprzepięciowej | 6KV/3KA w trybie różnicowym |
| Poziom IP | Domyślnie IP66 |
| Ustawienia fabryczne | Pilot zdalnego sterowania + tryb adaptacyjny |
| Certyfikaty | |
| Kryterium | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3; IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0 |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI