Ta fotokontrola może mieć zastosowanie do niezależnych aplikacji sterowania lub aplikacji sterowania systemem, takich jak drogi, wystawy, szkoły, centra handlowe, supermarkety, fabryki, parki i inne.
Produkt ten obejmuje moduł komunikacji Zigbee oraz moduł komunikacji LTE umożliwiający zdalne zarządzanie grupą Zigbee za pomocą inteligentnego systemu zarządzania IoT.
| Model nr. | JL-246CG |
|---|---|
| Napęd nominalny | 120 ~ 277VAC |
| Zastosowany zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Wyjście przyciemniające | 0~10VDC |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE-Cat1 |
| Komunikacja bezprzewodowa (przerwana) | Zigbee |
| Zakres nabywania widma | 350~1100nm; długość fali szczytowej 590nm |
| Nominalne obciążenie | 1000W wolframu,1000VA ballast,8A@120VAC/5A@208-277VAC e-ballast |
| Poziomy operacyjne | Włączenie < 100Lx, Wyłączenie> 150Lx / na żądanie klienta |
| Zużycie energii | 1.2W statyczny, 10W dynamiczny |
| Temperatura otoczenia | -40°C~70°C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Tryb awarii | Wykluczenie |
| Materiał ze skorupy | PC+PC |
| Wysoka ochrona | Podwójna skorupka |
| Poziom ochrony przed napięciem | Tryb różnicowy 6KV/3KA |
| Poziom IP | Domyślna wartość IP66 |
| Ustawienia fabryczne | Zdalne sterowanie+tryb adaptacyjny |
| FCC | ● |
| Certyfikaty | |
| Kryterium | IEC61000-4-5; IEC61000-4-2; IEC61000-4-3, IEC61000-4-6; GB/T 17743-2017; IEC61000-4-4; IEC61000-4-11; IEC61000-3-2; GB/T2423.10-2008; UL94-V0; |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI