Ten fotokontroler Zigbee-Master jest przeznaczony do zautomatyzowanego zarządzania oświetleniem ulicznym, ogrodowym, przejściowym i wejściowym w oparciu o poziom naturalnego oświetlenia otoczenia i/lub zdalne polecenia systemu.
Produkt zawiera moduł komunikacji Zigbee do integracji z inteligentnymi systemami zarządzania IoT, umożliwiając zdalne sterowanie i monitorowanie.
| Nr modelu. | JL-236CG |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 120~277VAC |
| Dopuszczalny zakres napięcia | 105~305VAC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa (w górę) | LTE-Cat1 |
| Komunikacja bezprzewodowa (w dół) | Zigbee |
| Zakres akwizycji widmowej | 350~1100nm; Długość fali szczytowej 590nm |
| Obciążenie znamionowe | 1000W żarowe; 1000VA balast; 8A@120V 5A@208-277 e-balast |
| Poziomy działania | |
| Pobór mocy | 2.4W Max. |
| Temperatura pracy | -40°C~70°C |
| Wilgotność pracy | 96% |
| Tryb awarii | Fail-On |
| Materiał obudowy | PC+PC |
| Wysoka ochrona | Podwójna obudowa |
| Poziom ochrony przeciwprzepięciowej | 6KV/3KA |
| Poziom IP | Domyślnie IP66 |
| Ustawienia fabryczne | Sterowanie zdalne + tryb adaptacyjny |
| Certyfikaty |
Odp.: Jest to 3-pinowy fotokontroler Zigbee Master z funkcją zdalnego sterowania, używany do automatycznego zarządzania oświetleniem ulicznym, ogrodowym, przejściowym i wejściowym, obsługujący alarmowanie o awarii w czasie rzeczywistym.
Odp.: 3P odnosi się do jego 3-pinowej konstrukcji, która zapewnia stabilne okablowanie i instalację, dzięki czemu jest kompatybilny ze standardowymi gniazdami lamp i łatwy do bezpośredniej wymiany tradycyjnych fotokontrolerów.
Odp.: Jako Zigbee Master, działa jako koordynator sieci, tworząc bezprzewodową sieć lokalną, łącząc wiele podrzędnych urządzeń i realizując scentralizowane sterowanie oraz przesyłanie danych dla całego systemu oświetleniowego.
Odp.: Monitoruje stan pracy lampy w czasie rzeczywistym, wykrywa awarie, takie jak uszkodzenie lampy, nieprawidłowe napięcie lub awaria komunikacji, i natychmiast wysyła informacje o alarmie do platformy zarządzania.
Odp.: Jest szeroko stosowany w oświetleniu ulicznym, ogrodowym, przejściowym, wejściowym oraz w publicznym oświetleniu osiedli mieszkaniowych wymagających inteligentnego sieciowania Zigbee.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI