| Nr modelu. | JL-230F |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 480VAC Max |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Przewód | 16AWG, 14AWG min. 6" |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Wilgotność względna | 96% |
| Obciążenie znamionowe | 15 A |
| Pokrywa mocująca | PBT |
| Gniazdo | PBT |
| Styk | Mosiądz H62 |
| Uszczelka | Guma silikonowa |
| Linia kablowa | - |
| IP65 | ● |
| Certyfikaty |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI