| Numer modelu. | JL-250G |
| Zakres napięcia | 0~480VAC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 15A |
| Sterowanie sygnałem | 0-30 VDC, maks. 1500 mA |
| Przewód | 16AWG/14AWG min. 6" |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Wilgotność względna | 96% |
| Certyfikaty | ANSI C136.41-2013
|
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI