Wszystkie gniazda fotokontroli JL-200X zostały zaprojektowane do latarni przeznaczonych do akceptacji fotokontrolera z blokadą obrotową do zarządzania energią.
| Numer modelu | JL-200X |
| Zakres napięcia zasilania | 0~480VAC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 15 A |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Wilgotność względna | 96% |
| Długość przewodu | min. 6" |
| Przewód | AWG#12/14/16 AWG#18 (nie-UL) |
| Linia kablowa (IP65) | - |
| Certyfikaty | ANSI C136.10-2010 (tylko typ RS) |
Jest to profesjonalne gniazdo fotokontroli specjalnie zaprojektowane do systemów oświetlenia autostrad i dróg szybkiego ruchu, zapewniające stabilne połączenie dla urządzeń fotokontrolnych.
Wykorzystuje standardowy interfejs NEMA 3P, który charakteryzuje się wysoką uniwersalnością i dobrą kompatybilnością z głównymi kontrolerami fotokontrolnymi.
Konstrukcja z blokadą obrotową zapewnia pewne połączenie, odporność na wibracje i zapobiega poluzowaniu, co jest bardzo odpowiednie do długotrwałej pracy w warunkach wibracji autostradowych i złej pogody.
Charakteryzuje się wysoką stabilnością, silną odpornością na warunki atmosferyczne i niezawodną wodoodpornością, spełniając wymagania długotrwałej, nieprzerwanej pracy oświetlenia dróg szybkiego ruchu.
Jest ono głównie stosowane w oświetleniu autostrad, dróg szybkiego ruchu, tuneli i innych projektach oświetlenia drogowego wymagających wysokiej niezawodności.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI