Wszystkie gniazda serii JL-230 są przeznaczone do wstępnego montażu na oprawach oświetleniowych, które są przystosowane do fotokontrolerów z blokadą obrotową ANSI C136.10. Model JL-230F w szczególności zapobiega przedostawaniu się wody przez żyły przewodu. Seria ta posiada ograniczenie obrotu o 360°, aby spełnić wymagania ANSI C136.10 dla zastosowań obrotowych.
| Nr modelu. | JL-230 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 480VAC Max |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Przewód | 16AWG, 14AWG min. 6" |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Wilgotność względna | 96% |
| Obciążenie znamionowe | 15 A |
| Pokrywa mocująca | Nylon |
| Gniazdo | Fenol (Bakelit) |
| Styk | Mosiądz H62 |
| Uszczelka | Guma silikonowa |
| Linia kablowa | ● |
| IP65 | ● |
| Certyfikaty | ANSI C136.10-2010 |
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI