Wszystkie zbiorniki fotokontroli serii JL-240XH są przeznaczone do latarni przeznaczonych do posiadania zbiornika ANSI C136.10 do dopasowania do fotokontroli z twist-lock.Niniejsza seria jest zgodna z nowo opublikowanym standardem ANSI C136.41 w celu umożliwienia wielokrotnego sterowania lampą LED przez zbiorniko.
Ta seria oferuje 2 lub 4 złote podkładki niskiego napięcia na górnej powierzchni do dopasowania fotokontroli z ANSI C136.41 zgodne z kontaktami sprężynowymi,i zapewnia 2 lub 4 przewody okablowania na tylnej stronie do połączenia sygnału.
| Model nr. | JL-240XH |
|---|---|
| Zastosowany zakres Voltów | 0~480VAC |
| Częstotliwość nominalna | 50/60Hz |
| Poziom obciążenia | 15A |
| Kontrola sygnału | 0-30 VDC, 250 mA Max |
| Ołów | 16AWG/14AWG 6" min. |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +70°C |
| Powiązana wilgotność | 96% |
| Kabel podłączający do przestrzeni | ● |
| Certyfikaty | ANSI C136.41-2013 |
Jest to pojemnik przyciemniający o stałej strukturze skrętowej, stosowany do stabilnego połączenia i transmisji sygnału przyciemniającego w systemach sterowania oświetleniem zewnętrznym.
Dostarcza konfiguracji 5-pin (5P) i 7-pin (7P), które mogą być wybierane zgodnie z różnymi protokołami przyciemniania i wymaganiami przewodowymi.
Zgięta płytka kontaktowa zapewnia lepszą stabilność kontaktu, silniejszą przewodność i jest odporna na luzowanie lub iskry, zapewniając długotrwałą niezawodną pracę na zewnątrz.
Stały zamek skrętowy zapewnia mocne połączenie, zapewnia odporność na drgania i ochronę przed upadkami, co sprawia, że produkt nadaje się do długotrwałego użytku na zewnątrz w lampach ulicznych i oświetlenia drogowego.
Stosowany jest głównie w inteligentnych lampach ulicznych, oświetlenia drogowego, oświetlenia krajobrazowego i oświetlenia przemysłowego zewnętrznego, które wymagają stabilnej kontroli przyciemnienia.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOWOLNEJ CHWILI