Όλα τα δοχεία φωτοελέγχου JL-200X σχεδιάστηκαν για φανούς που προορίζονταν να αποδεχθούν φωτοελέγχου twist-lock για τη διαχείριση της ισχύος.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-200X |
| Πεδίο ισχύος Volt | 0~480VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Κατηγορία φορτίου | 15 Α |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Διάρκεια προβολής | 6 " min |
| Σημείωση: | AWG#12/14/16 AWG#18(μη UL) |
| Διάταξη καλωδίου (IP65) | - |
| Πιστοποιητικά | Ανάλογα με την περίπτωση, το όχημα πρέπει να είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρική ενέργεια. |
Πρόκειται για επαγγελματικό δοχείο φωτοελέγχου ειδικά σχεδιασμένο για συστήματα φωτισμού αυτοκινητοδρόμων και ταχείων οδών, παρέχοντας σταθερή σύνδεση για συσκευές φωτοελέγχου.
Χρησιμοποιεί μια τυποποιημένη διεπαφή NEMA 3P, η οποία έχει υψηλή καθολικότητα και καλή συμβατότητα με τους κύριους ελεγκτές φωτοελέγχου.
Ο σχεδιασμός κλειδαριού στροφής εξασφαλίζει σταθερή σύνδεση, αντι-δονήσεις και αντι-αποδέσμευση, η οποία είναι πολύ κατάλληλη για μακροχρόνια λειτουργία υπό δονήσεις αυτοκινητοδρόμου και άσχημο καιρό.
Διαθέτει υψηλή σταθερότητα, ισχυρή αντοχή στις καιρικές συνθήκες και αξιόπιστη ανθεκτικότητα στο νερό, ανταποκρινόμενη στις απαιτήσεις μακροχρόνιας αδιάλειπτης λειτουργίας του φωτισμού ταχείας κυκλοφορίας.
Χρησιμοποιείται κυρίως για τον φωτισμό αυτοκινητοδρόμων, τον φωτισμό ταχείων οδών, τον φωτισμό σηράγγων και άλλα έργα οδικού φωτισμού υψηλής αξιοπιστίας.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ