Όλα τα δοχεία φωτοελέγχου JL-200Z είναι σχεδιασμένα για φανούς που προορίζονται να αποδεχθούν φωτοελέγχου twist-lock για τη διαχείριση ισχύος.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-200Z |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος Volt | 0~480VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Κατηγορία φορτίου | 15 Α |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Διάρκεια προβολής | 6 " min |
| Σημείωση: | AWG#12/14 AWG#16/18(μη UL) |
| Διάταξη καλωδίου (IP65) | Προαιρετικό |
| Πιστοποιητικά |
Πρόκειται για μια πρίζα NEMA 3-pin για φωτοευαίσθητους ελεγκτές, που υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα τάσης 0-480V, κατάλληλη για διάφορα συστήματα ελέγχου εξωτερικού φωτισμού υψηλής και χαμηλής τάσης.
Υιοθετεί την τυποποιημένη διεπαφή NEMA 3P, η οποία έχει καλή συμβατότητα και μπορεί να ταιριάζει με τις περισσότερες συμβατικές συσκευές φωτοελέγχου στην αγορά.
Το εν λόγω δοχείο προσφέρει δύο επιλογές υλικών: υλικό PBT και υλικό βακελίτη, επιτρέποντας στους χρήστες να επιλέγουν ανάλογα με τις απαιτήσεις του έργου και τις περιβαλλοντικές συνθήκες.
Το PBT χαρακτηρίζεται από υψηλή αντοχή, καλή μόνωση και ισχυρή αντοχή στις καιρικές συνθήκες. Ο βακελίτης έχει υψηλή αντοχή στη θερμότητα, επιβράδυνση της φλόγας και εξαιρετική μηχανική αντοχή.και τα δύο κατάλληλα για μακροχρόνια χρήση σε εξωτερικούς χώρους.
Χρησιμοποιείται κυρίως στον οδικό φωτισμό, στους λαμπτήρες δρόμου, στον βιομηχανικό και στον εξορυκτικό φωτισμό και στον δημόσιο εξωτερικό φωτισμό με διαφορετικά συστήματα τάσης και υψηλές απαιτήσεις σταθερότητας.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ