| Αριθμός Μοντέλου | JL-250G |
| Εφαρμόσιμο Εύρος Τάσης | 0~480VAC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστικό Φορτίο | 15A |
| Έλεγχος Σήματος | 0-30 VDC, 1500 mA Μέγιστο |
| Καλώδιο | 16AWG/14AWG 6" ελάχιστο |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Πιστοποιήσεις | ANSI C136.41-2013
|
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ