| Αριθμός Μοντέλου | JL-230F |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | 480VAC Μέγιστο |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60Hz |
| Καλώδιο | 16AWG, 14AWG 6" ελάχιστο |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Ονομαστική Ισχύς Φορτίου | 15 A |
| Κάλυμμα Στήριξης | PBT |
| Υποδοχή | PBT |
| Επαφή | Ορείχαλκος H62 |
| Φλάντζα | Ελαστομερές Σιλικόνης |
| Γραμμή Καλωδίου | - |
| IP65 | • |
| Πιστοποιήσεις |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ