Όλα τα δοχεία φωτοελέγχου της σειράς JL-240XH είναι σχεδιασμένα για φανούς που προορίζονται να έχουν δοχείο ANSI C136.10 για να ταιριάζουν σε ένα φωτοελέγχου στροφής.Η σειρά αυτή συμμορφώνεται με την πρόσφατα δημοσιευμένη ANSI C136.41 για να επιτρέπεται ο πολλαπλός έλεγχος της λάμπας LED μέσω του δοχείου.
Η σειρά αυτή προσφέρει 2 ή 4 επιχρυσωμένα πακέτα χαμηλής τάσης στην επάνω επιφάνεια για να προσαρμόσετε φωτοελέγχους με επαφές ελαστικών σύμφωνα με το ANSI C136.41,και παρέχει 2 ή 4 καλώδια καλωδίωσης στην πίσω πλευρά για σύνδεση σήματος.
| Αριθμός μοντέλου. | JL-240XH |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο εύρος Volt | 0~480VAC |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50/60Hz |
| Κατηγορία φορτίου | 15Α |
| Έλεγχος σήματος | 0-30 VDC, 250 mA μέγιστο |
| Σημείωση: | 16AWG / 14AWG 6 " min |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική υγρασία | 96%. |
| Υπηρεσίες ηλεκτρικής ενέργειας | ● |
| Πιστοποιητικά | Αρμόδια για την παρακολούθηση |
Πρόκειται για δοχείο αμβλύνσεως με σταθερή δομή κλειδαριού, το οποίο χρησιμοποιείται για σταθερή σύνδεση και μετάδοση σήματος αμβλύνσεως σε συστήματα ελέγχου εξωτερικού φωτισμού.
Παρέχει διαμορφώσεις 5 πιν (5P) και 7 πιν (7P), οι οποίες μπορούν να επιλεγούν σύμφωνα με διαφορετικά πρωτόκολλα εξασθένισης και απαιτήσεις καλωδίωσης.
Η καμπυλωμένη πλάκα επαφής παρέχει καλύτερη σταθερότητα επαφής, ισχυρότερη αγωγιμότητα και είναι ανθεκτική σε χαλάρωση ή σπίθα, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιόπιστη λειτουργία σε εξωτερικούς χώρους.
Η σταθερή κλειδαριά περιστροφής εξασφαλίζει σταθερή σύνδεση, παρέχει αντοχή σε δονήσεις και προστασία κατά των πτώσεων, καθιστώντας το προϊόν κατάλληλο για μακροχρόνια εξωτερική χρήση σε λαμπτήρες δρόμου και οδικού φωτισμού.
Χρησιμοποιείται κυρίως σε έξυπνα λαμπτήρες δρόμου, φωτισμό δρόμου, φωτισμό τοπίου και βιομηχανικό εξωτερικό φωτισμό που απαιτεί σταθερό έλεγχο εξασθένισης.
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ