JL-250T Fotokontrol Alıcısı 7P Kuzey yönelimsiz ANSI C136.41 alıcısı, LED lamba çoklu kontrol işlevliliği için bükme kilitli fotokontroller için tasarlanmıştır.
ANSI C136.41 uyumlu yay kontaklarını yerleştirmek için üst yüzeyde 2 veya 4 altın kaplamalı düşük voltajlı yastık, sinyal bağlantısı için arka tarafta 2 veya 4 kablo hattı bulunur.ANSI C136'ya uymayı sınırlayan 360° dönüşü içerir.41 şartları.
| Model numarası. | JL-250T |
| Uygulanabilir Volt Aralığı | 0~480VAC |
| Belirli Sıklık | 50/60Hz |
| Load Rating | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, 1500 mA Max |
| Kurşun | 16AWG/14AWG 6" dakikası |
| Çevre sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlişkili Nem | % 96 |
| Sertifikalar | ANSI C136.41-2013 |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin