JL-250T Photocontrol Receptacle 7P North-Orientation-Free ANSI C136.41 مخزن طراحی شده برای قرار دادن photocontrols twist-lock برای عملکرد چند کنترل لامپ LED.
ویژگی های 2 یا 4 پد ولتاژ پایین طلایی بر روی سطح بالا برای پذیرش تماس های بهار مطابق ANSI C136.41 ، با 2 یا 4 سیم کشی در عقب برای اتصال سیگنال.شامل چرخش 360° محدود به ANSI C136.41 الزامات
| شماره مدل | JL-250T |
| محدوده ولتی قابل استفاده | 0~480VAC |
| فرکانس نامی | 50/60 هرتز |
| درجه بار | 15A |
| کنترل سیگنال | 0-30 VDC، 1500 mA حداکثر |
| سرب | 16AWG/14AWG 6" دقیقه |
| دمای محیط | -40°C ~ +70°C |
| رطوبت مرتبط | ۹۶% |
| گواهینامه | در این روش، هر یک از موارد زیر را در نظر بگیرید: |
در هر زمان با ما تماس بگیرید