Υποδοχή Φωτοελεγκτή JL-250T 7P Βόρειας Προσανατολισμού Ελεύθερη, υποδοχή ANSI C136.41 σχεδιασμένη για φωτοελεγκτές twist-lock για λειτουργικότητα πολλαπλού ελέγχου λαμπτήρων LED.
Διαθέτει 2 ή 4 επιχρυσωμένα σημεία χαμηλής τάσης στην επάνω επιφάνεια για να φιλοξενήσει ελατήρια επαφής σύμφωνα με το ANSI C136.41, με 2 ή 4 καλώδια σύνδεσης στο πίσω μέρος για σύνδεση σήματος. Περιλαμβάνει περιορισμό περιστροφής 360° για να πληροί τις απαιτήσεις του ANSI C136.41.
| Αριθμός Μοντέλου | JL-250T |
| Εφαρμόσιμο Εύρος Τάσης | 0~480VAC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ονομαστικό Φορτίο | 15A |
| Έλεγχος Σήματος | 0-30 VDC, 1500 mA Μέγιστο |
| Καλώδιο | 16AWG/14AWG 6" ελάχιστο |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C ~ +70°C |
| Σχετική Υγρασία | 96% |
| Πιστοποιήσεις | ANSI C136.41-2013 |
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ