Bu JL-260D serisi fotokontrol prizi, bükümle kilitlenen bir fotokontrol takmak için ANSI C136.10 prizine sahip fenerler için tasarlanmıştır. LED lamba çoklu kontrolüne izin vermek için yeni yayınlanan ANSI C136.41 standardına uygundur.
Priz, ANSI C136.41 uyumlu yaylı kontaklara sahip fotokontrolleri takmak için üst yüzeyde 2 veya 4 altın kaplama düşük voltaj pedi sunar ve sinyal bağlantısı için arka tarafta 2 veya 4 kablo ucu sağlar.
Anahtar özellikler arasında 360° sınırlı dönüşlü su geçirmez kendi kendine dönme ve süper sıkıştırılmış yükseklik boyutu bulunur. D1 tipi, harici dişli montajlı entegre bir yapıya sahipken, D2 tipi dahili dişli montajlı bölünmüş bir yapıya sahiptir.
| Model No. | JL-260D |
|---|---|
| Uygulanabilir Voltaj Aralığı | 0~480VAC |
| Anma Frekansı | 50/60Hz |
| Güç Yükü | 15A |
| Sinyal Kontrolü | 0-30 VDC, Maksimum 250 mA |
| Kablo | 16AWG/14AWG minimum 6" |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +70°C |
| İlgili Nem | 96% |
| Sertifikalar | ANSI C136.41-2013 |
Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin